Registrace | Zapomenuté heslo?KŘP Ústeckého kraje - Policisté na Dni bezpečnosti

KŘP Ústeckého kraje - Policisté na Dni bezpečnosti

22. května 2024 08:38 Redakce BC | Aktuálně - Domácí zprávy

CHOMUTOVSKO - Děti si od policistů odnášely své otisky, drobné dárky, ale i zážitky.

„Den bezpečnosti, aneb Prevence zábavně“. Pod tímto heslem se v neděli odpoledne v areálu Domovinky konala další akce chomutovského „Rodinného zápolení“. Pro soutěžící i nesoutěžící účastníky byl připraven pestrý program, tentokrát i za účasti chomutovských policistů, strážníků nebo hasičů.

Na stanovišti policie kriminalistický technik pomáhal dětem s vytvořením otisků jejich dlaní, které si potom odnášely domů, stejně jako drobné dárky. Ty děti získaly od policistky z oddělení tisku a prevence za krátké popovídání a odpovědi na otázky s preventivní tématikou. Již tradičně se s velkým zájmem o své stanoviště setkali policisté z oddělení hlídkové služby, jenž na akci prezentovali svá vozidla a vybavení. Zájemci si tak mohli vyzkoušet helmy, vesty, štíty, pouta anebo si třeba pořídit fotku v policejním autě.

Přes rozmary počasí, které nám dopřálo slunce, mraky a chvílemi i vítr a dešťové kapky, si především děti tento den pořádně užily.

por. Mgr. Miroslava Glogovská
tisková mluvčí

Štítky: Policie ČR | bezpečnost | zabezpečení | ústecký kraj

Zdroj: https://www.policie.cz/clanek/policiste-na-dni-bezpecnosti.aspx

OBLÍBENÉ ČLÁNKY

Téma týdne

KŘP Ústeckého kraje - Policisté na Dni bezpečnosti

KŘP Ústeckého kraje - Policisté na Dni bezpečnosti

22. května 2024 08:38

CHOMUTOVSKO - Děti si od policistů odnášely své otisky, drobné dárky, ale i zážitky. „Den bezpečnosti, aneb Prevence zábavně“. Pod tímto heslem se v neděli odpoledne v areálu Domovinky konala další akce chomutovského „Rodinného zápolení“. Pro soutěžící i nesoutěžící účastníky byl připraven pestrý program, tentokrát i za účasti chomutovských policistů, strážníků nebo hasičů. Na stanovišti policie ...

Přečíst článek >