Registrace | Zapomenuté heslo?Pozvánka na Den s pražskou policií v Zoo Praha

Pozvánka na Den s pražskou policií v Zoo Praha

14. srpna 2023 09:50 Redakce BC | Aktuálně

Pražští policisté Vás všechny zvou v sobotu 19. srpna 2023 do Zoo Praha, kde spolu s nimi můžete prožít den plný zábavy. 

Již od deváté hodiny ranní nás můžete navštívit v tzv. Dětské Zoo (spodní část Zoo Praha), kde se vám představí policisté napříč všemi službami. Můžete si prohlédnout jejich uniformy, vybavení, vozidla, naučit se snímat otisky prstů, nebo se posadit na nejnovější policejní motorku. V průběhu celého dne jsou pro vás připraveny soutěže o ceny a v případě zájmu si můžete odnést fotografii v uniformě těžkooděnce.

Jelikož je pro nás všechny prioritou bezpečnost, policisté z oddělení prevence vám i vašim dětem ukáží a vysvětlí zásady bezpečné jízdy na kole, koloběžce nebo na dětském odrážedle.

Vstup do Zoo Praha je možný pouze s platnou vstupenkou.

Moc se na vás těšíme.

kpt. Eva Kropáčová

Štítky: Policie ČR | bezpečnost | zoo

Zdroj: https://www.policie.cz/clanek/sprava-hl-m-prahy-zpravodajstvi-pozvanka-na-den-s-prazskou-policii-v-zoo-praha.aspx

OBLÍBENÉ ČLÁNKY

Téma týdne

Kamery pomáhají odhalovat trestné činy v teplickém regionu

Kamery pomáhají odhalovat trestné činy v teplickém regionu

9. října 2023 09:04

Věděli jste, že díky kamerovým záznamům bylo v posledních několika týdnech na Teplicku odhaleno a vyřešeno hned několik závažných trestných činů? Kamery, kterými jsou vybaveni strážníci, městské kamerové systémy i záznamy z bezpečnostních kamer jsou významnou součástí při potírání trestné činnosti. Možná si říkáte, že být pod drobnohledem kamer není příjemné, ale z hlediska bezpečnosti jde o jede ...

Přečíst článek >