Registrace | Zapomenuté heslo?Ukradl věci z chaty

Ukradl věci z chaty

28. srpna 2023 09:27 Redakce BC | Aktuálně - Domácí zprávy

Bystrčtí policisté dosud marně pátrají po pachateli, který 12.8. využil nezabezpečené chaty u Brněnské přehrady a vnikl dovnitř.

Tam odcizil mimo jiné telefon, platební karty ale hlavně fotoaparáty a příslušenství v celkové hodnotě téměř 150 tisíc korun. Některých věcí se cestou z místa činu směrem k přístavišti zbavil. Podařilo se zajistit také záznamy kamer z okolí. Na nich je zachycen muž, který se v kritickou dobu pohyboval poblíž místa činu a může tak poskytnout důležité informace pro vyšetření případu. Pokud jej poznáváte, obraťte se prosím s informacemi na policisty prostřednictvím linky 158. Případ řešíme pro podezření ze spáchání přečinů krádeže, porušování domovní svobody a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Upozorňujeme, že nezabezpečené objekty mohu na některé nenechavce působit jako lákadlo.

Štítky: Policie ČR | kriminalita | bezpečnost | chata

Zdroj: https://www.policie.cz/clanek/ukradl-veci-z-chaty.aspx

OBLÍBENÉ ČLÁNKY

Téma týdne

Kamery pomáhají odhalovat trestné činy v teplickém regionu

Kamery pomáhají odhalovat trestné činy v teplickém regionu

9. října 2023 09:04

Věděli jste, že díky kamerovým záznamům bylo v posledních několika týdnech na Teplicku odhaleno a vyřešeno hned několik závažných trestných činů? Kamery, kterými jsou vybaveni strážníci, městské kamerové systémy i záznamy z bezpečnostních kamer jsou významnou součástí při potírání trestné činnosti. Možná si říkáte, že být pod drobnohledem kamer není příjemné, ale z hlediska bezpečnosti jde o jede ...

Přečíst článek >